מהם קנטים לשיש ולמה אנחנו צריכים אותם?

כל מה שצריך לדעת על קנטים לשיש שלכם

מהם בעצם הקנטים לשיש ולמה בדיוק אנחנו צריכים אותם בבית שלנו? לקוחות רבים, שואלים אותנו מה הסיבה שצריך בכלל קנטים לשיש והאם אפשר לוותר עליהם. אז בואו נתחיל מהסוף, קנטים אינם הכרחיים. אפשר להסתדר בלעדיהם וכן, יש אנשים שיעדיפו את השיש שלהם ללא קנטים, אך כאן נספר לכם על היתרונות שבהוספת קנטים לשיש.

מה זה בכלל קנטים לשיש?

קנטים הם ה"חומות" שיש בסוף השיש. שכבה אנכית לשיש, אשר מהווה מעין מסגרת לשיש ובכך, סוגרת אותו ומייצרת לו סיום מעוצב.

היתרונות בקנטים לשיש:

  • עיצוב – כיום, ישנם עיצובי קנטים לשיש אשר מהווים שדרוג משמעותי לעיצוב שהשיש. הקנט הנבחר, יכול להיות בגובה ובגוון שאתם תבחרו ובכך, להוות עוד אלמנט עיצובי מעניין שישפר את מראה השיש שלכם, יתחום אותו ויעצים את המראה שלו בחלל המטבח שלכם
  • פרקטיות – זאת גולת הכותרת של הקנטים לשיש. הקנט מאפשר לנו, לבצע ניקיון לשיש בצורה נוחה וללא זרימה של נוזלים לרצפה או לפרקט שלנו. במידה וקיים קנט לשיש שלכם, ניתן לשפוך נוזלים על השיש, לנקות עם מים רבים או לא לפחד לשפוך על השיש דברים, מכיוון ששכבת החומה המגינה עליו, הידועה בשמה – קנט, מהווה שכבת מגן השומרת על הרצפה שלנו מלהתלכלך. אנשים רבים חוששים שמראה הקנט יפגום בנראות השיש ומתלבטים בנושא, אך כאשר ניתן לבחור את גובה הקנט ולעצב אותו בצורה שנעימה לכם לעין, אין ספק שהיתרונות רבים ולמי שהתרגל לשיש עם קנט, יתקשה להתרגל לחיות בלעדיו.

אנחנו בקסם המים, נשמח להמליץ לכם על סוגי הקנט לשיש הניתנים להתקנה ומתאימים לסוג השיש שבחרתם. צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף ולייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות.

השאר פרטים בתיבה לקבלת ייעוץ והכוונה
חינם וללא כל התחייבות

דילוג לתוכן