התאמת כיורים לבית שלכם

השילוב המושלם בין התאמת הכיורים לעיצוב שלכם

אין ספק, שהכיור הוא פריט מרכזי ומשמעותי בעיצוב החללים שלכם. בין אם מדובר בכיור לאמבטיה שלכם, או כיור למטבח שלכם, אנחנו בקסם המים, נדע להציע לכם את הכיורים הטובים והמתאימים ביותר, ליתר הבחירות שעשיתם באמבטיה ובמטבח.

איך בוחרים כיור נכון לכם?

יש כיום, מגוון עצום של סוגי כיורים לבחירה לבית שלכם. לכל סוג, העיצוב שלו, הפונקציונליות שלו וכמובן, רמת המחיר שלו. ריכזנו עבורכם מספר טיפים משמעותיים בתהליך בחירת הכיור, כך שתוכלו לבצע את הבחירה הנכונה והמתאימה ביותר עבורכם.

טעם אישי – כמובן שלפני הכל, העיצוב וההתאמה לטעם האישי שלכם, היא לפני הכל. אל תתפשרו על כיור שאינכם מתחברים אליו. יש מגוון רחב כל כך של סוגי כיורים בשוק, כך שאתם בוודאות יכולים למצוא כיור שגם יתאים ליתר הפרמטרים החשובים שלכם, אך גם יהיה יפה ומרגש בעינכם. זכרו כי אתם תשתמשו בו מדי יום ולכן, חשיבות החיבור שלכם אליו היא משמעותית.

פונקציונליות – הכיור הוא אחד הפריטים השימושיים ביותר בבית. בשונה מריהוט מעוצב, או אקססוריז, הוא ישמש אתכם בתדירות גבוהה ולכן, חשוב כי השימוש בו יהיה נוח לכם. שהוא יהיה מספיק גדול לשימוש שאתם מייעדים אותו, שהמיקום שלו יהיה אופטימלי מבחינת נוחות השימוש ושהעומק והגובה שלו, יתאימו למי שהולך להשתמש בו. אל תתפשרו על נוחות ויעילות

התאמה לחלל – הכיור, לרוב ישתלב בחלל אשר סביבו אלמנטים רבים נוספים. שיש מעוצב, ריהוט אמבטיה או מטבח ואפילו ריצוף וצבע הקירות. וודאו כי הכיור שבחרתם, משתלב היטב ובצורה הומוגנית בכל המכלול הזה ושהוא מחמיא להם והם לא. במידת הצורך, היוועצו באנשי מקצוע מתחום העיצוב, כדי לעשות את הבחירה הנכונה.

כיורים מונחים לחדר אמבטיה

כיורי מטבח OULIN

כיורי מטבח ELLECHI

כיורי סיליגרניט BLANCO

השאר פרטים בתיבה לקבלת ייעוץ והכוונה
חינם וללא כל התחייבות

דילוג לתוכן